Szanowni Państwo

Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o rozważenie możliwości nawiązania współpracy opartej o zasadę wzajemnego świadczenia usług: Od wiosny 2010 jesteśmy właścicielami Pałacu w Lubiechowie, a w zasadzie ruin tego pięknego obiektu.

Pałac usytuowany jest w województwie zachodniopomorskim, gminie Karlino. Zbudowany został w 1835 roku w stylu neoklasycyzm. Pałac jest w bardzo złym stanie technicznym, wymaga gruntownego remontu pod nadzorem Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków.

W okolicy Pałacu przepływa Parsęta jedna z najczystszych rzek Polski. Są tu piękne lasy a wkoło Pałacu jest 11 ha starego angielskiego parku z pomnikami przyrody. W chwili obecnej poszukujemy Partnerów zainteresowanych współpracą w zakresie odbudowy Pałacu. Proponujemy nawiązanie współpracy polegającym na nieodpłatnym przekazaniu nam materiałów budowlanych (np. okna, cement, drewno, stal, itp.), narzędzi w zamian za nieodpłatne udostępnienie do korzystania corocznie na dwa tygodnie apartamentów w renomowanym Pałacu. Usługi hotelowe świadczone będą na podstawie stosowanych umów aż do czasów zrównoważenia wartości wzajemnych świadczeń. Z uwagi na czas niezbędny do remontu Pałacu w chwili obecnej proponujemy odpoczynek w ramach zaproponowanego systemu rozliczeń w funkcjonującym Ośrodku Wypoczynkowym "Oliwia " w Kołobrzegu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz galerię zdjęć na stronie www.oliwia.ta.pl lub www.oliwia.kolobrzeg.pl Kołobrzeg jest idealnym miejscem do odpoczynku latem i zimą, z nami spędzisz niezapomniane wakacje i ferie. Możecie Państwo także zorganizować wesele lub inne okolicznościowe uroczystości. Proponujemy nawiązanie współpracy firmą budowlanym polegającej na wykonaniu dla nas prac budowlanych w zamian za wyżej opisaną usługę. Wszyscy, którzy nam pomogą w odbudowie tego pięknego obiektu będą umieszczeni na naszej stronie internetowej w dziale partnerzy. Strona ta właśnie powstała i będzie funkcjonowała pod adresem www.lubiechowo.com.pl lub www.palac.lubiechowo.com.pl . Strona będzie miała linki, między innymi do strony Gminy Karlino i Starostwa Powiatowego w Białogardzie. Wasze loga lub linki do waszych stron też będą umieszczone, jeżeli wyrazicie na to zgodę i chęć. Podkreślamy iż nie oczekujemy żadnych rabatów czy zniżek. Celem naszego działania jest wyłącznie pozyskanie partnerów do odbudowy Pałacu.

Darczyńcy, ich nazwy i nazwiska zostaną umieszczone na specjalnej tablicy np. mosiężnej gdzieś na murze pałacu ( z zewnątrz lub wewnątrz).Pamięć o Waszej hojności zostanie wpisana w historię na wieki. Gmina zamierza zbudować muzeum historii naturalnej w Karlinie(wybuch ropy), 5 km od Lubiechowa.. Z koncepcją inwestycji można zapoznać się na stronie internetowej Miasta i Gminy Karlino. Inwestycja ta pomoże nam w funkcjonowaniu Pałacu jako ośrodek wypoczynkowo- rehabilitacyjny.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani pomocą i chcielibyście chociażby częściowo uczestniczyć w realizacji opisanego projektu prosimy o kontakt listowy lub e- mailowy. Wyrażamy gotowość udzielenia wszelkich informacji dotyczących projektu oraz przedstawienia i negocjacji szczegółów współpracy.

Łącząc pozdrowienia pozostajemy z poważaniem

Anna i Janusz Mazur

Copyright © 2010 strony internetowe TCL <== Projekt i Wykonanie

TCL

Valid XHTML 1.0 Strict Poprawny CSS!